YOGA CENTRUM ŁÓDŹ

Urban Yoga Yoga Centrum ŁódźYOGA CENTRUM ŁÓDŹ – to „dojrzała” szkoła, działająca od 2006 roku, z zespołem świetnie przygotowanych, dyplomowanych nauczycieli, w której dbamy o wysokie standardy nauczania, zgodne z wytycznymi Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce oraz Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie – Indie.

 

Dzięki temu każdy Uczeń, już od pierwszego kroku na macie, może czuć się bezpiecznie, a proces nauczania wg tej metody jest jednolity na całym świecie.

Jesteśmy dla WAS- możecie tu spotkać wielu ciekawych ludzi, poznać nowe możliwości, drzemiące w Was samych, nauczyć się technik oddechowych i relaksacyjnych, przydatnych w codziennym życiu , odnaleźć własną drogę rozwoju, ale przede wszystkim wziąć głęboki ODDECH i odpocząć w ciszy…

 

Joga przenika do naszych serc i , jak w zwierciadle, manifestuje się w życiu – pełnym, radosnym, szczęśliwym. Zapraszamy do tej niezwyklej podróży…

Namaste!

 

 

Zapraszamy na zajęcia jogi >>


 

 

ZOBACZ NASZĄ PRZYKŁADOWĄ PRAKTYKĘ ONLINE:

 

 

 

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

 • znajdź przestrzeń wolną od hałasu, przygotuj matę i, jeśli masz, pomoce do jogi : klocki, pasek, koce, krzesło ( rozejrzyj się co mogłoby je zastąpić :))
 • poinformuj swoich bliskich o tym, że będziesz potrzebować spokojnej przestrzeni lub…praktykujcie razem!
 • wyłącz powiadomienia i inne urządzenia, które mogą przeszkadzać w czasie praktyki
 • ustaw komputer lub telefon tak, aby dobrze nas widzieć
  (najlepiej podłączyć się do telewizora), włącz dźwięk i już :)
 • pól godziny przed zajęciami otrzymasz link do wydarzenia na You Tube ( musisz mieć tę aplikację w swoim urządzeniu, co już na pewno wiesz:))i klikając w niego otrzymasz dostęp do transmisji
 • napisz w komentarzach swoje wrażenia, sugestie, opinie
  ( proszę bądź dla nas wyrozumiały:))
 • bądź uważny i nie forsuj się, bierzesz w 100 % odpowiedzialność za swoje zdrowie na siebie! nie mamy możliwości korygowania Twoich błędów, tak więc jesteś dla siebie najważniejszym Nauczycielem!

INFORMACJA SPECJALNA!

Jeśli masz aktualnie trudną sytuację materialną a chciałbyś/potrzebujesz jogi jak my wszyscy , nie martw się!- skontaktuj się z nami koniecznie, porozmawiamy o innych opcjach korzystania z lekcji :)

 

Kochani!
Bądźmy dla siebie DOBRZY i praktykujmy jogę we wszystkich obszarach… z naszymi bliskimi i dalszym!

Namaste 


Zespół Yoga Centrum Łódź

Polecane artykuły

Yoga Nidra na czas pandemii

Joga Nidra czyli joga snu, to głęboka forma relaksacji. Rozluźniamy ciało, uwalniamy umysł od stresu i udajemy się w podróż do samego siebie. W skrócie można powiedzieć że Joga Nidra to praktyka głęboko relaksacyjna, ale nie tylko, bo Joga Nidra jest techniką Pratyahary* - która należy do zestawu technik medytacji.
czytaj więcej

Yogic Life Styl

Decydując się na podążanie drogą yogi, godzisz się również na przestrzeganie zasad yogicznego stylu życia, który daje balans w codzienności życia. Jak więc wygląda yogiczny styl życia?
czytaj więcej

Drishti, czyli na co patrzeć w asanie

Drishti to technika koncentracji na określonym punkcie w przestrzeni lub punkcie na ciele praktykującego asanę. Koncentracja skierowana jest do wewnątrz, przynosząc jednocześnie głębszą świadomość danego momentu. Występuje dziewięć miejsc, które stosowane są w praktyce asan - Nava Drishti.
czytaj więcej
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X