Bransoletka Talizman - przywieszka z symbolem OM (stare złoto + czarny sznureczek)

59,00 PLN z VAT
Powiedz znajomym o tym produkcie.

Bransoletka - Talizman z przywieszką z symbolem MANDALI, na sznureczku jubilerskim w kolorze czarnym.

 

OM jest najważniejszą sylabą hinduizmu, uważane jest za pierwszy “dźwięk wszechświata”, a także jest symbolem “reprezentującym przeszłość, teraźniejszość i przyszłość”. Kiedy medytujesz, Om najpierw uspokaja umysł, następnie usuwa z niego wszystkie napięcia i stresy dnia codziennego, w końcu prowadzi go w stronę głębokiej ciszy i pokoju, tym samym lecząc duszę.  Jako talizman zapewnia wewnętrzną harmonię, spokój umysłu oraz równowagę duchową.

 

Czasmi potrzebujesz drobnego impulsu, żeby skierować swoje myśli we właściwy kierunek, by przestać lękać się i uspokoić oddech. Bransoletka na ręku będzie dla Ciebie takim drogowskazem, by wyskoczyć z torów zwątpienia i nabrać nowej, dobrej dawki energii.

 

Zawieszka wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze starego złota.

Wielkość przywieszki: średnica 1 cm

 

Każdą bransoletkę przygotowujemy indywidualnie dla Ciebie. Podaj nam w komentarzu, ile centymetrów ma obwód Twojego lub bliskiej osoby nadgarstka, a dopasujemy do niego rozmiar bransoletki.

 

Dostępne rozmiary: od 12 cm do 18 cm.

 

 

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X