Koszulka jogowa - Mam balans

79,00 PLN z VAT
Powiedz znajomym o tym produkcie.

Szukasz w życiu równowagi, spójrz na naszą koszulkę "Mam balans", od razu poczujesz grunt pod nogami i uśmiech na twarzy.

Doskonale wiesz przecież, jak trudno jest utrzymać równowagę w tej asanie.
Odetchnij, na pewno kiedyś się uda, a może już się udało?

 

Joga łączy ludzi i ma ten nieodgadniony fenomen, bo dzięki niej stajemy się lepsi, spokojniejsi i bardziej zadowoleni z życia.

 

Widząc tę radość w oczach naszych znajomych, przyjaciół i rodzin joginów stworzyliśmy unikalną serię koszulek "Yoga w moim życiu".

 

Każda grafika na koszulce przedstawia inną asanę, możesz znaleźć wśród nich: pozycję wojownika, pozycję półksiężyca, asanę kruka oraz wiele innych.

 

Każda z asan wykonywana jest przez kobietę, którą jesteśmy my same lub możemy spotkać obok siebie na macie podczas praktyki: blondynkę, brunetkę, z krótkimi lub długimi włosami, początkującą i tę, która ma już za sobą lata praktyki.

 

Każdy z nas ma własny cel lub potrzeby, by wkroczyć do studia jogi, dlatego na naszych koszulkach znajdziesz również różne hasła, z którymi spotkaliśmy się podczas rozmów w szatni, pijąc wodę z cytrynką po praktyce, wracając wspólnie do domu ect. Chcieliśmy je spisać i podzielić się z Tobą, bo może wśród haseł znajdziesz to, które czujesz w sobie.

 

Tworząc serię "Yoga w moim życiu" chcieliśmy pokazać nas i naszą cudowną społeczność joginów.

 


MATERIAŁ:

100% bawełna - gramatura: 180 g/m²

Czesana bawełna, Single Jersey.

Szwy boczne

 

 

DOSTĘPNE ROZMIARY KOSZULEK:

S, M, L

 

 

Koncept projektu: Yaga Nowicka

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X