Bransoletka męska - Balans OM z kamieniami naturalnymi

89,00 PLN z VAT
Powiedz znajomym o tym produkcie.

Bransoletka Balans OM to zrównoważony dobór kamieni naturalnych, każdy z nich ma określone oddziaływanie, którego celem jest zbalansowanie emocji, uspokojenie umysłu.

Elementem ozdobnym bransoletki jest wykonana ze stali szlachetnej przywieszka ze znakiem OM, symbol równowagi w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

 

Bransoletka składa się z:

  • 24 kamieni naturalnych
  • jednego elementu ze stali szlachetnej ze znakiem Lotosu
  • jednej przywieszki ze znakiem OM ze stali szlachetnej
     

Kompozycja bransoletki to kamienie naturalne:

  • onyks - to kamień, który symbolizuje siłę i moc. Wspiera kontrolę nad własnym życiem, obdarza takimi cechami jak determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Jest pomocny przy podejmowaniu trudnych decyzji.
  • jaspis - to kamień, któremu przypisuje się szczególne właściwości: wzmacnia system odpornościowy, działa uspokajająco na system nerwowy i dodaje pewności siebie. Wspiera przy realizacji planów. Wpływa na kreatywne myślenie i realizacje zadań do końca. Dodaje ciału energii.
  • turkus afrykański - uważany jest za kamień przyjaźni. Sprzyja pozytywnemu myśleniu, wspomaga spokój ducha i wycisza podczas medytacji. Inspiruje do bycia szczerym z samym sobą. Stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnię.

 

Wyjątkowa kompozycja kamieni naturalnych w bransoletce sprawia, że jest ona odzwierciedleniem męskiego stylu.

Komentarze i oceny

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X