Koszulka jogowa - Potencjał radości

65,00 PLN 79,00 PLN z VAT
Powiedz znajomym o tym produkcie.

Każdy dzień jest darem, więc korzystaj z tego potencjału radości. Patrz z uśmiechem w słońce, daj sobie przestrzeń, idź na spacer, pogadaj z przyjaciółką lub przyjacielem, daj cmoka swojemu chłopakowi niezależnie czy ma 18 czy 50 lat. Dobre myśli przyciągają kolejne dobre myśli.

 

Mahatma Gandhi nauczała, że dobre myśli generują słowa, słowa tworzą działanie, działanie kreuje nowe zwyczaje, zwyczaje hartują charakter, a charakter kreśli Twoje przeznaczenie.

 

Joga łączy ludzi i ma ten nieodgadniony fenomen, bo dzięki niej stajemy się lepsi, spokojniejsi i bardziej zadowoleni z życia.

 

Widząc tę radość w oczach naszych znajomych, przyjaciół i rodzin joginów stworzyliśmy unikalną serię koszulek "Yoga w moim życiu".

 

Każda grafika na koszulce przedstawia inną asanę, możesz znaleźć wśród nich: pozycję wojownika, pozycję półksiężyca, asanę kruka oraz wiele innych.

 

Każda z asan wykonywana jest przez kobietę, którą jesteśmy my same lub możemy spotkać obok siebie na macie podczas praktyki: blondynkę, brunetkę, z krótkimi lub długimi włosami, początkującą i tę, która ma już za sobą lata praktyki.

 

Każdy z nas ma własny cel lub potrzeby, by wkroczyć do studia jogi, dlatego na naszych koszulkach znajdziesz również różne hasła, z którymi spotkaliśmy się podczas rozmów w szatni, pijąc wodę z cytrynką po praktyce, wracając wspólnie do domu ect. Chcieliśmy je spisać i podzielić się z Tobą, bo może wśród haseł znajdziesz to, które czujesz w sobie.

 

Tworząc serię "Yoga w moim życiu" chcieliśmy pokazać nas i naszą cudowną społeczność joginów.

 


MATERIAŁ:

100% bawełna - gramatura: 180 g/m²

Czesana bawełna, Single Jersey.

Szwy boczne

 

 

DOSTĘPNE ROZMIARY KOSZULEK:

S, M, L

 

 

Koncept projektu Yaga Nowicka.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X