ASANY RELAKSACYJNE

Asany relaksacyjne są integralnym elementem praktyki jogi, stanowią nie tylko doskonały etap wypoczynku na koniec zajęć, ale też w przypadku Hatha Yogi, są stałym elementem wypoczynku przeplatającym całą sekwencję zajęć.

 

 

Urban-Yoga-Balasana
Balasana - Child pose - Pozycja Dziecka

 

Pozycja Dziecka uspokaja ciało, umysł i ducha oraz stymuluje punkt trzeciego oka. Delikatnie rozciąga dolną część pleców, masuje i tonizuje narządy jamy brzusznej oraz stymuluje trawienie i wydalanie.

 

Dowiedz się więcej >>

 


 

.

 

 

 

Polecane artykuły

JOGASUTRY PATAŃDŹALEGO - SATYA - Prawdomówność

"Kiedy jesteśmy utwierdzeni w prawdomówności, nasze myśli i słowa manifestują się bez wysiłku" - Sutra II.36 Od narodzin kształtowane jest nasze postrzeganie świata, nasiąkamy jak gąbki poglądami rodziców, nauczycieli, partnerów, prezenterów w mediach... W efekcie czasami gubimy się w tym, co rzeczywiście jest prawdą, a co naszym wdrukowanym poglądem. Tracimy czujność i nasza wewnętrzna busola zaczyna kręcić się, w poszukiwaniu właściwej drogi i prawdy.
czytaj więcej

HERBATKA? PODARUJ SOBIE ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI

Co może poprawić samopoczucie w jesienny dzień? Wystarczy zaparzyć herbatę z cytryną i imbirem! Jeden mały łyczek ciepłej herbaty sprawi, że od razu poczujesz się lepiej. W codziennym biegu zapominamy o małych przyjemnością, od których zależy nasze poczucie szczęścia. Do takich przyjemności należy świadome picie herbaty. Nie w biegu, nie zimnej, ale takiej pitej w fotelu, w ładnej filiżance, pachnącej świeżo wyciśniętą cytryną.
czytaj więcej
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X