STUDIA YOGI

Praktykując jogę stajesz się bardziej wrażliwa / wrażliwy, zwracasz uwagę na drobiazgi, które mogą sprawić Ci przyjemność. Czasami podążasz za nauczycielem, który sprawia, że Twoja praktyka to wyczekiwany moment w ciągu całego dnia.

 

Czasami szukasz też miejsc, gdzie klimat studia jogi sprawia, że odpoczywasz, Twoje myśli przestają gonić, zatrzymujesz się i koncentrujesz na: Tu i Teraz.

 

Dzielimy się z Tobą miejscami, w których warto wyhamować i praktykować jogę:

 

Lido Movement Studio

 

 

LIDO Movement Studio

 

Zaczęło się od słowa „azyl”. Chciałyśmy stworzyć miejsce bezpieczne, ciepłe i przyjemne, w którym ludzie będą czuli się jak w domu. 

 

Dowiedz się więcej>>

 


 

 

    

YOGA CENTRUM ŁÓDŹ 

 

To „dojrzała” szkoła, działająca od 2006 roku, z zespołem świetnie przygotowanych, dyplomowanych nauczycieli, w której dbamy o wysokie standardy nauczania, zgodne z wytycznymi Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce oraz Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie – Indie.

 

Dowiedz się więcej >>

 


 

Polecane artykuły

HERBATKA? PODARUJ SOBIE ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI

Co może poprawić samopoczucie w jesienny dzień? Wystarczy zaparzyć herbatę z cytryną i imbirem! Jeden mały łyczek ciepłej herbaty sprawi, że od razu poczujesz się lepiej. W codziennym biegu zapominamy o małych przyjemnością, od których zależy nasze poczucie szczęścia. Do takich przyjemności należy świadome picie herbaty. Nie w biegu, nie zimnej, ale takiej pitej w fotelu, w ładnej filiżance, pachnącej świeżo wyciśniętą cytryną.
czytaj więcej

Drishti, czyli na co patrzeć w asanie

Drishti to technika koncentracji na określonym punkcie w przestrzeni lub punkcie na ciele praktykującego asanę. Koncentracja skierowana jest do wewnątrz, przynosząc jednocześnie głębszą świadomość danego momentu. Występuje dziewięć miejsc, które stosowane są w praktyce asan - Nava Drishti.
czytaj więcej
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X