Bransoletka - Ziemia sięga gwiazd - kamienie naturalne

89,00 PLN z VAT
Powiedz znajomym o tym produkcie.

Bransoletka "Ziemia sięga gwiazd" to zrównoważony dobór kamieni naturalnych, każdy z nich ma określone oddziaływanie, którego celem jest zbalansowanie emocji, uspokojenie umysłu.

Elementem ozdobnym bransoletki jest wykonana ze stali szlachetnej gwiazdka, symbol spełniania marzeń.

 

Bransoletka składa się z:

 

  • 18 kamieni naturalnych
  • 7 miedzianych koralików
  • 1 gwiazdki ze stali szlachetnej barwionej na kolor miedziany 
     

Kompozycja bransoletki to kamienie naturalne:

 

  • tygrysie oko o barwie niebieskiej - to kamień idealny dla osób, które są w trakcie zmian w swoim życiu, pomaga uspokoić emocje, zaakceptować nowe okoliczności, dodaje odwagi i wspiera w dążeniu do celu.  Działa uspokajająco, pomaga uwolnić się od stresu. 
  • jaspis - to kamień, któremu przypisuje się szczególne właściwości: wzmacnia system odpornościowy, działa uspokajająco na system nerwowy i dodaje pewności siebie. Wspiera przy realizacji planów. Wpływa na kreatywne myślenie i realizacje zadań do końca. Dodaje ciału energii.
  • turkus afrykański - uważany jest za kamień przyjaźni. Sprzyja pozytywnemu myśleniu, wspomaga spokój ducha i wycisza podczas medytacji. Inspiruje do bycia szczerym z samym sobą. Stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnię.

 

Dodany do bransoletki ozdobny element gwiazdki, stanie się Twoim wsparciem w ciągu dnia. Spoglądając na niego przypomnij sobie, że marzenia się spełniają.

Komentarze i oceny

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X