YOGA CENTRUM ŁÓDŹ

YOGA CENTRUM ŁÓDŹ – to „dojrzała” szkoła, działająca od 2006 roku, z zespołem świetnie przygotowanych, dyplomowanych nauczycieli, w której dbamy o wysokie standardy nauczania, zgodne z wytycznymi Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce oraz Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie – Indie.

 

Dzięki temu każdy Uczeń, już od pierwszego kroku na macie, może czuć się bezpiecznie, a proces nauczania wg tej metody jest jednolity na całym świecie.

 

Jesteśmy dla WAS - możecie tu spotkać wielu ciekawych ludzi, poznać nowe możliwości, drzemiące w Was samych, nauczyć się technik oddechowych i relaksacyjnych, przydatnych w codziennym życiu, odnaleźć własną drogę rozwoju, ale przede wszystkim wziąć głęboki ODDECH i odpocząć w ciszy…

 

Joga przenika do naszych serc i, jak w zwierciadle, manifestuje się w życiu – pełnym, radosnym, szczęśliwym. Zapraszamy do tej niezwyklej podróży…

Namaste!

 

 

YOGA CENTRUM HOME - lekcje online z nauczycielami YCŁ
CODZIENNIE 2 LEKCJE OD PON DO PT:
9:00 -10:15 , 18:-19:15


Otwieramy się w okienku Waszego komputera, laptopa, smartfona… To „ciekawe ” doświadczenie dla nas wszystkich – bez wątpienia, ale mamy ogromną nadzieję, że ta forma naszych spotkań pomoże nam pozostawać w łączności i wzajemności. 
Będziemy się starać w możliwie pełny sposób przekazać naszą wiedzę i doświadczenie w praktyce jogi i wierzymy, że nawet tą drogą poczujecie przypływ dobrej energii ! 
Do Dzieła!!!

 

Zapraszamy na nasze zajęcia online >> 

 

 

Polecane artykuły

Drishti, czyli na co patrzeć w asanie

Drishti to technika koncentracji na określonym punkcie w przestrzeni lub punkcie na ciele praktykującego asanę. Koncentracja skierowana jest do wewnątrz, przynosząc jednocześnie głębszą świadomość danego momentu. Występuje dziewięć miejsc, które stosowane są w praktyce asan - Nava Drishti.
czytaj więcej

Książka o yodze, autoryzowana przez rząd indyjski

Z każdej podróży staramy się przywieźć nową porcję wiedzy. Yaga w tym zakresie jest maniakiem książkowym. Jeśli jesteście sobie w stanie wyobrazić bibliotekę z kilkoma setkami książek o yodze z całego świata, to ona taką kolekcję ma. Dziś podzieli się opinią na temat książki, którą przywiozła z Indii i która tylko w Indiach jest dostępna: Certyfication of Yoga. Professionals Official Guidebook. Government of India.
czytaj więcej
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X